Deze website maakt gebruik van cookies voor een optimale werking van de website.
Instellingen

Onze vrijwilligers

Vrijwilligers zijn de drijvende kracht van WV Het Bovenwater. Zij zetten hun individuele talenten en hun tijd in ten behoeve onze club. Het uitgangspunt is dat iedereen vrijwilliger kan worden. WV Het Bovenwater kent een korte procedure om te zorgen dat wij nu en in de toekomst blijven werken met vrijwilligers met integere bedoelingen. Het is uitermate belangrijk dat onze leden, jeugdleden en overige betrokkenen, onbezorgd kunnen sporten in een veilig sportklimaat en bij de trainers en overige vrijwilligers in veilige handen zijn.

Aannamebeleid

Een goed aannamebeleid kan ernstige problemen voorkomen. Door het hebben van een aannamebeleid zullen mensen met verkeerde bedoelingen eerder afgeschrikt worden om binnen de vereniging een functie te vervullen.

Daarom neemt WV Het Bovenwater de volgende stappen bij het werven en inzetten van vrijwilligers:

  • een kennismakingsgesprek met een lid van het bestuur of betreffende commissieverantwoordelijken;
  • de vrijwilliger dient de gedragscode en de clubregelementen tot zich te nemen en zich hier aan te conformeren;
  • voor iedere vrijwilliger die met minderjarigen en/of mensen met een beperking werkt, of toegang heeft tot de clubkas, wordt een Verklaring Omtrent Gedrag (VOG) aangevraagd.

Wil je ons team komen versterken, maar weet je niet hoe, neem contact op met onze secretaris via info@wvbovenwater.nl

Bestuur

img-3312

Voorzitter

Roland Beekman

 voorzitter@wvbovenwater.nl

 

whatsapp-image-2022-09-07-at-10-53-40-pm

Secretaris

Jan Kuik

secretaris@wvbovenwater.nl

 06 - 21880016

schermafbeelding-2022-09-19-om-21-28-40

Penningmeester

Katinka Zwaanswijk

penningmeester@wvbovenwater.nl

 

schermafbeelding-2022-09-19-om-21-27-50

Exploitatie

Hans Harnas

exploitatie@wvbovenwater.nl

 06 - 140 639 55

DSCN4073site

Recreatie

Piet Hopma-Zijlema

recreatie@wvbovenwater.nl

 06 - 539 734 78

whatsapp-image-2022-09-19-at-10-15-27-pm

Lid Zeilcommissie

Freerk Kalsbeek

CWO@wvbovenwater.nl

 

 

Kader

schermafbeelding-2022-09-19-om-21-27-50

Ledenbeheer

Hans Harnas

exploitatie@wvbovenwater.nl

06 - 140 639 55

DSCN4086site

Beheerder

Sytze Sytsma

beheer@wvbovenwater.nl

 06 - 392 236 71

schermafbeelding-2022-09-19-om-21-28-58

Kantine

Marianne van Son

kantine@wvbovenwater.nl

 

DSCN4104site

Webmaster/Systeembeheer

Kevin Grobben

webmaster@wvbovenwater.nl

 06 - 180 767 19

Blank profile placeholder

Sailability

Han Mennen

sailability@wvbovenwater.nl

 06 - 511 838 52

Zeilcommissie

Blank profile placeholder

Joep Verheij

 jzc@wvbovenwater.nl

 

Blank profile placeholder

Linda Edelenbosch

jzc@wvbovenwater.nl

 

schermafbeelding-2022-09-19-om-21-28-25

Tomas Vink

 jzc@wvbovenwater.nl

 

Blank profile placeholder
Blank profile placeholder

Freerk Kalsbeek

 jzc@wvbovenwater.nl

 

DSCN4104site

Kevin Grobben

webmaster@wvbovenwater.nl

06 - 180 767 19

schermafbeelding-2022-09-19-om-21-43-45

Jelle Middelkoop

 jzc@wvbovenwater.nl