2020 Activiteit
april
4 april
zaterdag
10:00 tot
16:00
Scholierensport GEANNULEERD
WV het Bovenwater
5 april
zondag
10:00 tot
16:00
Scholierensport GEANNULEERD
WV het Bovenwater
10 april
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep GEANNULEERD
WV het Bovenwater
11 april
zaterdag
10:00 tot
16:00
Scholierensport GEANNULEERD
WV het Bovenwater
12 april
zondag
10:00 tot
16:00
Scholierensport GEANNULEERD
WV het Bovenwater
15 april
woensdag
19:00 tot
20:00
Ouderavond zeillessen GEANNULEERD
WV het Bovenwater
17 april
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep GEANNULEERD
WV het Bovenwater
18 april
zaterdag
15:00 tot
18:00
Zwembadles GEANNULEERD
Zwembad de koploper
24 april
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep GEANNULEERD
WV het Bovenwater
mei
1 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
2 mei
zaterdag
08:00 tot
17:00
Jan Rietveld loop
Kantine WV Bovenwater
8 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
8 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
10 mei
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
10 mei
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
15 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
15 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
16 mei
zaterdag
14:00 tot
21:00
Kantine verhuur (Hans Harnas)
Kantine WV Bovenwater
17 mei
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
17 mei
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
22 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
22 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
24 mei
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
24 mei
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
25 mei
maandag
09:00 tot
16:00
Schoolwatersportles Rietlanden
WV Het Bovenwater, zeilen, surfen, roeien
27 mei
woensdag
09:00 tot
16:00
Schoolwatersportles Aeres
WV Het Bovenwater, zeilen, surfen, roeien
29 mei
vrijdag
09:00 tot
15:30
Schoolsportles De Anger&De Steiger
WV Het Bovenwater. zeilen, surfen, roeien
29 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
29 mei
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
31 mei
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
31 mei
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
juni
5 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
5 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
7 juni
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
7 juni
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
12 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
12 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
14 juni
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
14 juni
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
19 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
19 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
21 juni
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
21 juni
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
26 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Optimist trainingsgroep
WV het Bovenwater
26 juni
vrijdag
18:30 tot
20:45
Zeilles vrijdagavond
WV het Bovenwater
28 juni
zondag
10:00 tot
12:15
Zeilles zondagochtend
WV het Bovenwater
28 juni
zondag
13:30 tot
15:45
Zeilles zondagmiddag
WV het Bovenwater
juli
6 juli
maandag
Zeilzomerweek 1
WV het Bovenwater
7 juli
dinsdag
Zeilzomerweek 1
WV het Bovenwater
8 juli
woensdag
Zeilzomerweek 1
WV het Bovenwater
9 juli
donderdag
Zeilzomerweek 1
WV het Bovenwater
10 juli
vrijdag
Zeilzomerweek 1
WV het Bovenwater
13 juli
maandag
Zeilzomerweek 2
WV het Bovenwater
14 juli
dinsdag
Zeilzomerweek 2
WV het Bovenwater
15 juli
woensdag
Zeilzomerweek 2
WV het Bovenwater
16 juli
donderdag
Zeilzomerweek 2
WV het Bovenwater
17 juli
vrijdag
Zeilzomerweek 2
WV het Bovenwater
augustus
3 augustus
maandag
Zeilzomerweek 3
WV het Bovenwater
4 augustus
dinsdag
Zeilzomerweek 3
WV het Bovenwater
5 augustus
woensdag
Zeilzomerweek 3
WV het Bovenwater
6 augustus
donderdag
Zeilzomerweek 3
WV het Bovenwater
7 augustus
vrijdag
Zeilzomerweek 3
WV het Bovenwater
10 augustus
maandag
Zeilzomerweek 4
WV het Bovenwater
11 augustus
dinsdag
Zeilzomerweek 4
WV het Bovenwater
12 augustus
woensdag
Zeilzomerweek 4
WV het Bovenwater
13 augustus
donderdag
Zeilzomerweek 4
WV het Bovenwater
14 augustus
vrijdag
Zeilzomerweek 4
WV het Bovenwater
30 augustus
zondag
Clubkampioenschappen
september
12 september
zaterdag
Optimistenbeker
WV het Bovenwater
13 september
zondag
Optimistenbeker
WV het Bovenwater
oktober
3 oktober
zaterdag
6-uurs race
WV het Bovenwwatr